Masz dość wysokich opłat za prąd?
 
 
Masz dość wysokich opłat za prąd?
   Czujesz się okradany?
 
Fotowoltaika zapewni Tobie niezależność energetyczną.
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Akademia Montera     startujemy już wkrótce!

JUŻ WKRÓTCE STARTUJE NASZ INTERNETOWY UNIWERSYTET

"Czym jest FOTOWOLTAIKA, inwerter i panel słoneczny oraz jak zamieniają promienie słoneczne na prąd?" to często zadawane pytania. Akademia Montera nie tylko odpowiada na te czysto teoretyczne pytania, ale również pozwala zdobyć doświadczenie praktyczne, które jest tak potrzebne w zawodzie instalatora fotowoltaiki.


Szkolenia wysokościowe

TEORIA POŁĄCZONA Z PRAKTYKĄ, KTÓRE POZWALAJĄ POZNAĆ ZASADY UŻYCIA SPRZĘTU WYMAGANEGO PRZY PRACACH NA WYSOKOŚCI.

Nasza firma, działająca głównie na obszarze Trójmiasta, czyli Gdańska, Gdyni i Sopotu, organizuje specjalistyczne szkolenia wysokościowe. Instalowanie modułów fotowoltaicznych na dachach oraz elewacjach budynków bezwzględnie wymaga posiadania wiedzy z zakresu PRAC NA WYSOKOŚCIACH. Nasi instruktorzy, wyznając zasadę "bezpieczeństwo przede wszystkim", uczą, jak wykonywać pracę na różnych konstrukcjach, będąc narażonym na upadek podczas dostania się do miejsca pracy, jej wykonywania oraz podczas opuszczania miejsca pracy. Dobrze przeprowadzone szkolenia wysokościowe dla pracowników to podstawa dla ich bezpieczeństwa – warto o tym pamiętać!


Szkolenia BHP

Szkolenia BHP + egzamin wewnętrzny
Czas trwania 1,5h

Organizujemy szkolenia BHP na terenie Trójmiasta, czyli Gdańska, Gdyni i Sopotu. Wiedza z zakresu bezpieczeństwa pracy jest bardzo ważna zarówno dla pracownika, jak i pracodawcy. Pracownik musi być świadom, co oznaczają bezpieczne i higieniczne warunki pracy, natomiast zgodnie z polskim prawem pracodawca jest zmuszony do tego, by zapoznać zatrudnione osoby z przepisami BHP (szczególnie tymi dotyczącymi ich pracy). Poza tym, ma to na celu przede wszystkim poprawienie bezpieczeństwa w miejscach pracy. Gdy w grę wchodzi zdrowie i życie ludzkie, nie warto ryzykować! Zapraszamy na nasze szkolenia BHP.


Szkolenia SEP

Szkolenia SEP + egzamin państwowy
Czas trwania 4h
Wymagania: dla osób powyżej 18 roku życia z co najmniej podstawowym wykształceniem

Każda praca związana z prądem jest pracą o podwyższonym ryzyku doznania uszczerbku na zdrowiu. To właśnie dlatego tak ważna jest świadomość niebezpieczeństw czyhających na pracownika. Nasi specjaliści przygotowują do egzaminu sprawdzającego kwalifikacje osób zajmujących się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci, przy których eksploatacji wymagane jest posiadanie wspomnianych kwalifikacji. Wyjaśniają oni krok po kroku wszelkie niejasności oraz pytania zainteresowanych, sprawiając, że praca staje się bezpieczna i bezstresowa

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.