Masz dość wysokich opłat za prąd?
 
 
Masz dość wysokich opłat za prąd?
   Czujesz się okradany?
 
Fotowoltaika zapewni Tobie niezależność energetyczną.
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Akademia Montera     startujemy już wkrótce!

JUŻ WKRÓTCE STARTUJE NASZ INTERNETOWY UNIWERSYTET

"Czym jest FOTOWOLTAIKA, inwerter i panel słoneczny oraz jak zamieniają promienie słoneczne na prąd?" to często zadawane pytania. Akademia Montera nie tylko odpowiada na te czysto teoretyczne pytania, ale również pozwala zdobyć doświadczenie praktyczne, które jest tak potrzebne w zawodzie instalatora fotowoltaiki.


Szkolenia wysokościowe

TEORIA POŁĄCZONA Z PRAKTYKĄ, KTÓRE POZWALAJĄ POZNAĆ ZASADY UŻYCIA SPRZĘTU WYMAGANEGO PRZY PRACACH NA WYSOKOŚCI.

Instalowanie modułów fotowoltaicznych na dachach oraz elewacjach budynków bezwzględnie wymaga posiadania wiedzy z zakresu PRAC NA WYSOKOŚCIACH. Nasi instruktorzy wyznając zasadę "bezpieczeństwo przede wszystkim", uczą jak wykonywać pracę na różnych konstrukcjach będąc narażonym na upadek podczas dostania się do miejsca pracy, jej wykonywania oraz podczas opuszczania miejsca pracy.


Szkolenia BHP

Szkolenia BHP + egzamin wewnętrzny
Czas trwania 1,5h

Wiedza z zakresu bezpieczeństwa pracy jest bardzo ważna zarówno dla pracownika jak i pracodawcy. Pracownik musi być świadom co oznaczają bezpieczne i higieniczne warunki pracy, natomiast zgodnie z polskim prawem pracodawca jest zmuszony do tego by zapoznać zatrudnione osoby z przepisami BHP (szczególnie tymi dotyczącymi ich pracy).


Szkolenia SEP

Szkolenia SEP + egzamin państwowy
Czas trwania 4h
Wymagania: dla osób powyżej 18 roku życia z co najmniej podstawowym wykształceniem

Każda praca związana z prądem jest pracą o podwyższonym ryzyku doznania uszczerbku na zdrowiu. To właśnie dlatego tak ważna jest świadomość niebezpieczeństw czyhających na prawcownika. Nasi specjaliści przygotowują do egzaminu sprawdzającego kwalifikacje osób zajmujących się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci, przy których eksploatacji wymagane jest posiadanie wspomnianych kwalifikacji. Wyjaśniają oni krok po kroku wszelkie niejasności oraz pytania zainteresowanych, sprawiając, że praca staje się bezpieczna i bezstresowa.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.